Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz;

1990 Yılında CİHAN PASLANMAZ ÇELİK SANAYİ Olarak Tekne ve Süper Lüks Mega Yat Ekipmanları Üretimini Gerçekleştirmek Amacı ile İstanbul'da Kurulmuştur. Sektörünün Kurucularından Olan Şirketimiz, Türkiye'de Faaliyet Gösteren 15'e Yakın Paslanmaz İmalat Sektöründe Üretim Yapan Firmaların Sahiplerini Kendi Bünyesinde Yetiştirip Sektöre Kazandırmış ve 150'nin Üzerinde Personeli İstihdam Etmiştir.

2001 Yılında Ürün Gamına "Paslanmaz Çelik Merdiven Korkuluk Sistemleri, Bağlantı Elemanları, Havuz Ekipmanları, Spider Dış Cephe Giydirme ve Peyzaj Aksesuarları" Ekleyerek Üretim Faaliyetlerine Kocaeli'de Devam Etmiştir.

Son Teknoloji Makine Parkımız ile Ürettiğimiz 1500'ün Üzerinde Ürün Çeşidiyle Konusunda Öncü Olan Kuruluşumuz 2018 Yılında "Paslanmaz Çelik ve PVD Titanyum Özellikli Mobilya" Sektörüne de Mimarlık Hizmeti ve Üretim Yaparak Bünyesine 262 Home Design Markasını Kazandırmıştır. 

2022 Yılında "Paslanmaz Çelik Boru, Sac, Profil, Fittings" Satışlarına Başlamıştır. 

Kaliteli Üretim, Zamanında Teslim ve Kesintisiz Hizmet Anlayışıyla Yurtiçi / Yurtdışı Pazarlarda Güçlü Bir Konum Elde Etmiştir.

Kuruluşundan Bugüne İki Kuşak Olan Firmamız, Üstün Hizmet Anlayışı ile Bayrağı Gelecek Nesillere Bırakmanın Heyecanı ile Beraber, Ülke Kalkınmasında Üretimin Gücüne İnanan, Bu Anlayışla Çalışan, Üretim Yapan ve Hizmet Veren Tüm Kuruluşlara Başarılar Diler...


Cihan ÇAKIR
Mekanik Tasarımcı
Genel Müdür