Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Sık Sorulan Sorular

Paslanmaz çeliğin değişik çeşitleri vardır. Örneğin nikel ilave edildiğinde demirin östenitik mikroyapısı istikrarlı hale gelir. Bu kristal yapı çeliği manyetik olmayan, düşük sıcaklıklarda daha az kırılgan olan bir çelik haline getirir. Daha yüksek sertlik ve mukavemet için içerdiği karbon miktarı artırılır. Isıl işlemlerle birlikte bu çelikler jilet, bıçak ve kesici uçlar gibi birçok üründe kullanılabilir. Mangan'da birçok çelikte değişik oranlarda bulunur ve nikelin vermiş olduğu östenitik yapının korunmasına, daha düşük maliyetlerle yardımcı olur. Paslanmaz çelikler kristal mikroyapılarına göre beş grupta sınıflandırılırlar: 1. Östenitik Paslanmaz Çelikler 2. Ferritik Paslanmaz Çelikler 3. Martensitik Paslanmaz Çelikler 4. Dubleks Paslanmaz çelikler 5. Çökelmeyle Sertleştirilmiş Paslanmaz Çelikler

Korkuluklarımızın Taşıyıcı Ayaklarını, Piyasada Bulunan Bir Çok Firma Gibi Ankraj Çubukları ile Monte Etmiyoruz.Son Teknoloji Sulu Karot Makinelerimiz ile Zemini, Taşıyıcı Ayak Borusu Çapında 15cm Derinliğinde Deldikten Sonra, Taşıyıcı Ayağın Kendisini Zemine Epoksi ile Montaj Ediyoruz.Bunun Neticesinde Hem Zemin Mermerlerimize Zarar Vermiyoruz, Hemde Son Derece Güvenlikli ve Sağlam Bir İmalat Ortaya Çıkarmış Oluyoruz.Unutmayın! Korkuluk Sistemleri, Görselden Öteye Güvenlik Barındırır.Sizi ve Güvenliğinizi Önemsiyoruz.

Paslanmaz çelik kullanım alanları oldukça geniştir. Paslanmaz çelikler mutfak araç gereçlerinden, tekne imalatına, santral üretiminden, endüstriyel makina parçalarına, araba parçalarında, havacılık ve uzay sanayiine, bina iç ve dış cephesinde, inşaat demirlerinde, aksesuarlarda, makina parçalarında ve günlük hayatımızda karşımıza çıkabilen hemen hemen tüm alanlarda kullanılmaktadır. Kullanım alanı bu kadar geniş olması sebebiyle paslanmaz çelik malzemeler oldukça popülerdir. Ancak her paslanmaz çelik, her alanda kullanılamaz. En iyi diye bir paslanmaz çelik kalitesi de mevcut değildir. Paslanmaz çelik malzemelerin doğru yerlerde doğru amaçlarla kullanılması gerekmektedir. Aksi halde malzeme korozyon direnci bakımından yetersiz kalabilir, mekanik olarak kuvvetsiz kalabilir veya ağırlık bakımından fazla malzeme tüketilmesine yol açabilir. Dolayısıyla doğru malzeme seçimi paslanmaz çeliklerde oldukça önemli bir konudur. Doğru paslanmaz çelik kalitesini aşağıdaki farklı paslanmaz çelik kalitelerinin özelliklerine bakarak seçebilirsiniz.

Elbette. Özellikle Korkuluk Sistemleri vb. Ürünlerimizde Ücretsiz Nakliye ve Montaj Servisimiz Mevcuttur.Mobilya Tipi Ürünlerimizde Şehir İçi Nakliyeler Kendi Bünyemizdeki Araçlarımız ile Ücretsiz Yapılmaktadır.

Paslanmaz Çelikler Orjinal Olarak Homojen Bir Yüzeye Sahiptir.*Polisaj (Cilalama) İşlemi İle Gümüş Parlak*Satine İşlemi ile Mat Yüzey Elde Edebiliriz.Ayrıca PVD Titanyum Kaplama Teknolojisi ile Beraber;* Parlak Gold* Satine Gold* Parlak Rose* Satine Rose* Parlak Siyah* Satine Siyah vb.Renkler Elde Edebiliriz.

Tüm Paslanmaz Çelik İmalat Ürünlerimizde, Kullanım Alanlarındaki Kalite Standardına Uygun Olmak Kaydıyla Ömür Boyu Paslanmazlık Garantisi Vermekteyiz.* Deniz, Havuz ve Asitik Ortamlarda AISI 316 Kalite* İç ve Dış Mekan, Yağmur Suyu Dahil Ortamlarda AISI 304 Kalite Paslanmaz Çelik Kullanmaktayız.